aboutus

HANGZHOU ZION COMMUNICATION CO., LTD

HANGZHOU ZION COMMUNICATION CO., LTD HANGZHOU ZION COMMUNICATION CO., LTD HANGZHOU ZION COMMUNICATION CO., LTD
1 2 3
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki: HELLOSIGNAL
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 16 Million-18 Million
Rok założenia: 1999
pc Export: 80% - 90%
Certificates: UL,ETL,LPCB,NFPA,CPR,CE,DELTA,REACH,ROHS,ANATEL,VDE,ISO,SGS,SABS
O nas
Wprowadzenie

ZION COMMUNICATION to profesjonalny producent i eksporter kabli koncentrycznych CCTV, kabli koncentrycznych CATV, kabli koncentrycznych LMR, kabli ognioodpornych, kabli światłowodowych, kabli koncentrycznych, kabli światłowodowych, kabli sieciowych Cat5e, kabli High Speed ​​HDMI, kabli głośnikowych audio, kable alarmowe, nieszczelny kabel koncentryczny, kable słoneczne, akcesoria do kabli, czujniki dymu. Oferujemy szeroką gamę produktów elektronicznych dla wszystkich głównych gałęzi przemysłu, w tym dla rządu, wojska, motoryzacji i telekomunikacji.


Od skromnych początków w jednym warsztacie w 1999 r. ZION COMMUNICATION przekształciło się w jednego z największych niezależnych producentów i eksporterów w Chinach. Posiadamy etykietę do badań i projektowania, profesjonalny zespół inżynierów i wykwalifikowanych pracowników, a także zaawansowane maszyny i nowoczesne fabryki, które mogą zapewnić naszym klientom wyjątkową jakość, usługi i ceny. Do tej pory mamy pięć fabryk w prowincji ZheJiang, aby produkujemy różne kable, inwestujemy również w 2 fabryki złączy i 1 fabrykę akcesoriów do kabli oraz 1 firmę handlową.


Kierownictwo i międzynarodowe zespoły sprzedaży ZION COMMUNICATION są zobowiązane do jak największej satysfakcji naszych klientów. Nasz doświadczony zespół ekspertów od przewodów i kabli stara się szybko i sprawnie obsłużyć każde zapytanie, ofertę i zamówienie, spełniając i często przekraczając oczekiwania klientów.

Witamy na oficjalnej stronie internetowej: https://www.zion-communication.com/

Historia

Od skromnych początków w jednym warsztacie w 1999 r. ZION COMMUNICATION przekształciło się w jednego z największych niezależnych producentów i eksporterów w Chinach.
ZION COMMUNICATION jest profesjonalnym producentem i eksporterem kabla kamery CCTV / IP, kabla ognioodpornego, kabla HDMI / DVI / VGA / USB, kabla CATV, kabla światłowodowego, kabla sieciowego i IP, kabla bezpieczeństwa / alarmu, kabla audio i wideo, LMR / Bagażnik / Półelastyczny / Kabel RG, kabel RF, złącza i zespoły kabli.

Usługa

• Klienci - Naszym pierwszym priorytetem jest zwiększenie konkurencyjności naszych klientów na ich rynkach poprzez oferowanie doskonałej obsługi, najlepszej ceny i produktów. Utrzymujemy silne i długoterminowe relacje z naszymi klientami i koncentrujemy naszą pracę na ich całkowitej satysfakcji.

• Uczciwość - wyznaczamy sobie wysokie standardy osobiste i oczekujemy, że ludzie, z którymi prowadzimy działalność, będą postępować tak samo. W naszej firmie dotrzymujemy obietnic.

• Szybkość - wiemy, że klienci mają pilne potrzeby. Jesteśmy wykwalifikowani w skutecznej komunikacji w celu interakcji z klientami. Aby zapewnić szybką obsługę, szeroko stosowane są wiadomości e-mail i wiadomości błyskawiczne.

• Nasz zespół badawczo-rozwojowy i wykwalifikowani pracownicy wraz z zaawansowanymi maszynami i nowoczesnymi fabrykami, które mogą zapewnić naszym klientom wyjątkową jakość usług.

• Cały czas inwestujemy w nasze fabryki i nawiązujemy ścisłą współpracę z innymi fabrykami, aby dostarczać całe produkty w produktach do przesyłania sygnałów i energii niskiego napięcia w celu spełnienia i zaspokojenia elastycznych potrzeb i wymagań klientów.

• System kontroli wysokiej jakości:

Dbamy o to, aby jakość naszych produktów była utrzymywana lub ulepszana przy zmniejszonych lub zerowych błędach. Mamy więc wysoki standard od surowców po produkty końcowe, przeprowadzamy intensywne kontrole jakości w celu utrzymania jakości naszego produktu.
Nasze kierownictwo i międzynarodowe zespoły sprzedaży są zobowiązane do jak największej satysfakcji naszych klientów. Nasz doświadczony zespół ekspertów stara się obsłużyć każde zapytanie, ofertę i zamówienie szybko i sprawnie, spełniając i często przekraczając oczekiwania klientów.

Witamy na oficjalnej stronie internetowej: https://www.zion-communication.com/

Nasz zespół

Posiadamy etykietę do badań i projektowania, profesjonalny zespół inżynierów i wykwalifikowanych pracowników, a także zaawansowane maszyny i nowoczesne fabryki, które mogą zapewnić naszym klientom wyjątkową jakość, obsługę i ceny.
Kierownictwo i międzynarodowe zespoły sprzedaży ZION COMMUNICATION są zobowiązane do jak największej satysfakcji naszych klientów. Nasz doświadczony zespół ekspertów od przewodów i kabli stara się szybko i sprawnie obsłużyć każde zapytanie, ofertę i zamówienie, spełniając i często przekraczając oczekiwania klientów.

Szczegóły kontaktu